Co nowego

Składanie sprawozdań do KRRiT w zakresie prowadzenia strony www

Nadawcy telewizyjni na wezwanie Krajowe Rady Radiofonii i Telewizji zobowiązani są do złożenia obowiązkowego sprawozdania rocznego w zakresie dostarczania audiowizualnych usług medialnych na żądanie za pośrednictwem swoich stron internetowych. Sprawozdanie należy przedłożyć na właściwych formularzach w terminie do dnia 31 marca za rok poprzedni.

Zbliżają się warsztaty dla operatorów w Słubicach

Jest to już druga edycja warsztatów w ramach "Festiwalu Most". Firma Digital 24 dostarczy najnowszy sprzęt firmy Canon,jak i wiele innych narzędzi do opowiadania kamerą. Ciężarówkę z oświetleniem udostępni firma Luksfilm. Warsztaty odbędą się w dniach 17-19.06.16 w Słubicach.

V Forum Telewizji Lokalnych za nami

Tegoroczne V Forum Telewizji Lokalnych odbyło się 26 kwietnia br. w Jachrance nad Zalewem Zegrzyńskim, połączone z Ogólnopolską Konferencją Operatorów Komunikacji Elektronicznej, organizowaną przez Polską Izbę Komunikacji Elektronicznej PIKE i Polską Fundację Wspierania Rozwoju Komunikacji Elektronicznej PIKSEL.W programie znalazły się panele dyskusyjne, wykłady i warsztaty organizowane wspólnie z PIKE oraz wieczorna Gala Kablowa, z wręczeniem telewizjom lokalnym statuetek „Kryształowego Ekranu”. W środę rano odbyło się doroczne Walne Zebranie Stowarzyszenia – sprawozdawczo-wyborcze.

Zbliża się V Forum Telewizji Lokalnych

W dniach 26-27 kwietnia 2016r. w Hotelu Warszawianka w Jachrance odbędzie się V Forum Telewizji Lokalnych. Równolegle do programu Forum będzie miała miejsce Ogólnopolska Konferencja Operatorów Komunikacji Elektronicznej PIKE. Organizatorzy spodziewają się 500 uczestników Konferencji oraz Forum.

Stowarzyszenie partnerem zwycięskiego projektu

Stowarzyszenie jest partnerem projektu "Dopalacz to narkotyk - konferencja w zakresie efektywnych metod przeciwdziałania narkomanii w województwie warmińsko-mazurskim",którego Beneficjentem jest Stowarzyszenie Katolicki Ruch Antynarkotyczny KARAN z oddziałem w Elblągu. Przedsięwzięcie otrzymało dofinansowanie ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego.