Co nowego

Nowa siedziba Stowarzyszenia

Nasze Stowarzyszenie latem tego roku zmieniło siedzibę. Teraz znaleźć można nas na elbląskim Starym Mieście, tuż nad rzeką Elbląg.

Prasowa Akademia Funduszy Europejskich

Polska Agencja Prasowa oraz Ministerstwo Finansów zapraszają dziennikarzy mediów lokalnych do udziału w jednodniowych warsztatach. Odbywać będą się one w październiku i listopadzie w Warszawie, Lublinie, Poznaniu lub Katowicach.

Nagrody dla dziennikarzy i redakcji

Dziennikarze należących do naszego Stowarzyszenia Telewizji Kaszuby oraz TV Starachowice otrzymali nagrody i wyróżnienia w zorganizowanym przez Ministerstwo Rozwoju konkursie „Prosto do Funduszy Europejskich”. Jury przyznało 8 nagród i 8 wyróżnień specjalnych.

10. JUBILEUSZOWA EDYCJA Festiwalu MEDIATRAVEL

W dniach 26-29.10 w Łodzi odbędzie się jubileuszowa, 10 edycja Międzynarodowego Festiwalu Odkrywców, Podróżników i Ludzi Aktywnych "Mediatravel". Festiwal propaguje idee odkrywania nowych miejsc i nowych kultur, przy jednoczesnym kształceniu umiejętności w dziedzinie filmu, fotografii, Internetu, plastyki i dziennikarstwa. Nasze stowarzyszenie jest patronem medialnym Festiwalu.

Zbliża się Konferencja Elbląskich Organizacji Pozarządowych

Wszyscy zainteresowani tematyką społeczną spotkają się 6 czerwca br. podczas Konferencji Plenarnej Elbląskich Organizacji Pozarządowych.Podczas wydarzenia odbędą się wybory przedstawicieli organizacji pozarządowych do Elbląskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego na kadencję 2017-2020.Wśród kandydatów znalazł się także Prezes Stowarzyszenia Polskie Telewizje Lokalne i Regionalne Juliusz Marek.