Co nowego

VI Forum Telewizji Lokalnych za nami

VI Forum Telewizji Lokalnych oraz Ogólnopolska Konferencja Operatorów Komunikacji Elektronicznej odbyły się w tym roku w Hotelu Sheraton w Sopocie. W dniach 22-24 maja br. nadawcy telewizyjni mieli okazję uczestniczyć w panelach i warsztatach poświęconych szerokiej tematyce rozwoju branży mediów elektronicznych w Polsce.

Majowe Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Zbliżają się Dni Otwarte Funduszy Europejskich, które odbędą się w dniach 18-21 maja. Z tym związany jest konkurs dla dziennikarzy "Prosto do Funduszy Europejskich". Do wygrania w każdym województwie nagrody pieniężne.

Finał tegorocznego konkursu ”To nas dotyczy”

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi podczas uroczystej gali na konferencji w Sopocie w dniu 23 maja 2017r.Komisja konkursowa przedstawiła listę audycji zakwalifikowanych do finału.Materiały nadesłane na XII edycję Konkursu reprezentowały wysoki poziom merytoryczny.

Przedłużone wsparcie pomostowe po raz drugi dla Stowarzyszenia

W ramach konkursu nr 2/2016 (runda nr 2)wniosków o przyznanie przedłużonego wsparcia pomostowego Stowarzyszenie Polskie Telewizje Lokalne i Regionalne będzie kontynuowało zatrudnienie w oparciu o dotację z Funduszu Przedsiębiorczości Społecznej.

Dofinansowanie Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego dla projektów Stowarzyszenia

W wyniku rozstrzygnięcia dwóch naborów z zakresu kultury i ochrony dziedzictwa kulturowego oraz edukacji i promocji zdrowia publicznego w 2017 roku Stowarzyszenie Polskie Telewizje Lokalne i Regionalne otrzymało dotację na wdrożenie dwóch inicjatyw.