Z branży

Nowe możliwości korzystania z zasobów jednego z największych banków muzyki dla telewizji lokalnych

15 listopada br. w siedzibie telewizji Truso TV oraz Stowarzyszenia Polskie Telewizje Lokalne i Regionalne w Elblągu odbyło się spotkanie szkoleniowe z Maciejem Stadnikiem z firmy Paris Music. Prezentacja dotyczyła korzystania z internetowego banku muzyki oraz zasad rozliczania muzyki dla Zaiks.

Wystartował nowy kanał Zoom TV

27 października br. na MUX-8 rozpoczął swoje nadawanie ogólnodostępny kanał Zoom TV, w którym 30 proc. kontentu stanowią produkcje zlecone lokalnym telewizjom. Nadawcą jest spółka Cable Television Networks & Partners.

Jesienna kampania promocyjna Vectry już wystartowała

Promocja „Wszystko na maksa”, w której aktor Wojciech Mecwaldowski zachęca do testowania pełnego pakietu usług bez żadnych opłat, daje możliwość bezpłatnego korzystania z pełnej oferty Vectry (w tym wszystkich pakietów premium) przez ponad 60 dni.

BEIKS MEDIA SHOW już w październiku

Beiks Media Show odbędzie się w Centrum Kongresowym Gromada w Warszawie 17-18.10.2016 roku. Podczas wydarzenia będzie możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami oraz sprzętem, który będzie prezentowany przez liderów rynku z branży Foto-Video-Film. Celem tej imprezy jest chęć zainspirowania i przedstawienie wszystkim zainteresowanym najnowszych innowacyjnych i inspirujących rozwiązań technologicznych. Do dyspozycji wystawców będzie oddana komfortowa powierzchnia wystawiennicza i sale konferencyjne.

Dwa nowe kanały w Vectrze

Od 1 sierpnia 2016 roku do pakietów telewizyjnych Vectry wejdą dwa kanały: TVN Fabuła i NTL.