Z branży

Dynamicznie rośnie liczba klientów korzystających z aplikacji z treściami telewizyjnymi

W rozmowie z Wirtualnemedia.pl Tomasz Żurański, prezes Vectry powiedział, iż aplikacje mobilne na razie są wsparciem marketingowym i obecnie tylko kilka procent klientów Vectry korzysta z aplikacji z treściami telewizyjnymi. Jednakże firma planuje w ciągu pół roku uruchomić nową usługę, która umożliwi korzystanie z oferty operatora na urządzeniach mobilnych.

Kanał Motowizja w wersji HD w ofercie Vectry

Od 1 lipca 2016r. Motowizja będzie dostępna w dekoderach Vectry na pozycji 215. Do 31 października 2016 roku wszyscy abonenci pakietów cyfrowych będą mogli oglądać kanał w ramach otwartego okna.

Darmowy dostęp do kanałów Fox dla abonentów Vectry

Przez cały czerwiec wszyscy abonenci sieci Vectra będą mogli bezpłatnie korzystać z kanałów Fox i Fox Comedy oraz aplikacji Fox Play. Ogłoszono także konkurs, w którym do wygrania będą m.in. vouchery wycieczkowe.

Usługa telefonii komórkowej w ofercie Vectry

Sieć kablowa Vectra wprowadziła nową usługę jako operator wirtualny (MVNO) we współpracy z firmą P4, właścicielem sieci komórkowej Play.

Bezpłatna telewizja lub internet w Vectrze do końca wakacji

Sieć Vectra pod hasłem „Telewizja lub Internet do końca wakacji za 0zł” rozpoczęła kampanią promocyjną najnowszej oferty z udziałem Wojciecha Mecwaldowskiego. Od 7 marca br. operator umożliwia wszystkim abonentom zakup wybranych usług z zerowym abonamentem do końca wakacji.