Co nowego

Konkurs dziennikarski "Kroniki rozwoju"

Konkurs Polskiej Agencji Prasowej we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim ma na celu popularyzować zapomniane ślady polskich inicjatyw gospodarczych okresu międzywojnia, w szczególności te, które poprzez innowacyjność, prowadziły do rozwoju polskich miast, miasteczek i regionów a także lokalnych społeczności wiejskich.

Dotacja dla projektu "Elbląski leksykon kultury"

Ogłoszono wyniki konkursu ofert Prezydenta Miasta Elbląga w zakresie wspierania inicjatyw na rzecz kultury, sztuki i ochrony dziedzictwa narodowego w 2017 roku. Inicjatywa przygotowana przez Stowarzyszenie Polskie Telewizje Lokalne i Regionalne spotkała się pozytywną oceną i uzyskała dofinansowanie

Szkolenie z zakresu obsługi programu Edius 8 PRO

W dniach 20-21 lutego 2017r. w siedzibie Stowarzyszenia Polskie Telewizje Lokalne i Regionalne odbędzie się szkolenie z zakresu obsługi programu Edius 8 PRO, które będzie prowadzone przez Firmę BEiKS BiK Machulski Sp.j.

Ruszyła kolejna edycja konkursu „To nas dotyczy”

Przed nami kolejny konkurs „To nas dotyczy”. W tym roku jego finał odbędzie się w dniu 23 maja 2017 roku w Hotelu Sheraton w Sopocie podczas uroczystej gali Polskiej Izby Komunikacji Elektronicznej.

Ruszyły zapisy na szkolenia w ramach Prasowej Akademii Pieniądza XXI

Prasowa Akademia Pieniądza XXI" to bezpłatne szkolenie, którego celem jest podniesienie wiedzy ekonomicznej dziennikarzy interesujących się finansami i gospodarką. Projekt realizuje Polska Agencja Prasowa we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim. Szkolenie składa się z 10 wykładów (dostępnych także na platformie e-learningowej) i praktycznych warsztatów, których autorami są m.in. eksperci SGH w Warszawie.