Co nowego

Prezentacja filmu Dopalacz to narkotyk w Elblągu

Podczas dzisiejszej konferencji wojewódzkiej "Dopalacz to narkotyk", która odbyła się w Wyższym Seminarium Duchownym Diecezji Elbląskiej premierowo pokazano film: Dopalacz to narkotyk. Można we nim zobaczyć m.in. wypowiedzi osób, które na własnej skórze doświadczyły tego problemu.

Produkty i usługi społeczne w jednym serwisie

Stowarzyszenie zarejestrowało swoje usługi w ramach targes.pl. Serwis prowadzi pośrednictwo sprzedaży produktów i usług podmiotów ekonomii społecznej, jak i również drobnych przedsiębiorców działających na terenie Warmii i Mazur. Ideą działalności portalu jest promocja i dotarcie z ofertą do użytkowników Internetu w celach zakupowych.

Konferencja wojewódzka „Dopalacz to narkotyk”

Stowarzyszenie Katolicki Ruch Antynarkotyczny – oddział w Elblągu oraz Stowarzyszenie Polskie Telewizje Lokalne i Regionalne organizują konferencję promującą „dobre praktyki” w zakresie skutecznych metod przeciwdziałania narkomanii, która odbędzie się w dniu 21 października br. w Wyższym Seminarium Duchownym Diecezji Elbląskiej, przy ul. Bożego Ciała 10 w Elblągu. Początek wydarzenia o godz. 10.00.

Nowe spojrzenie na zarządzanie treścią multimedialną oraz transmisją na żywo - konferencja

3 listopada (czwartek) od 10 do 16:00 w Warszawie na stadionie narodowym odbędzie się interesująca konferencja nt. nowoczesnych technik transmisji wideo oraz zarządzania treściami multimedialnymi.

Newsrm.tv o XXXI Konferencji Telewizji Lokalnych w Polanicy Zdroju

Multimedialna Agencja Informacyjna Newsrm.tv opublikowała komunikat prasowy, w którym podsumowano wystąpienie podczas wydarzenia w Polanicy Zdroju w dniu 3 października br. Podczas konferencji zespół Newsrm.tv przedstawił swoje rozwiązania dla przedsiębiorców z całej Polski zarządzających telewizjami lokalnymi i regionalnymi oraz portalami internetowymi.