Co nowego

Ruszyła kolejna edycja konkursu „To nas dotyczy”

Przed nami kolejny konkurs „To nas dotyczy”. W tym roku jego finał odbędzie się w dniu 23 maja 2017 roku w Hotelu Sheraton w Sopocie podczas uroczystej gali Polskiej Izby Komunikacji Elektronicznej.

Ruszyły zapisy na szkolenia w ramach Prasowej Akademii Pieniądza XXI

Prasowa Akademia Pieniądza XXI" to bezpłatne szkolenie, którego celem jest podniesienie wiedzy ekonomicznej dziennikarzy interesujących się finansami i gospodarką. Projekt realizuje Polska Agencja Prasowa we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim. Szkolenie składa się z 10 wykładów (dostępnych także na platformie e-learningowej) i praktycznych warsztatów, których autorami są m.in. eksperci SGH w Warszawie.

Prezentacja filmu Dopalacz to narkotyk w Elblągu

Podczas dzisiejszej konferencji wojewódzkiej "Dopalacz to narkotyk", która odbyła się w Wyższym Seminarium Duchownym Diecezji Elbląskiej premierowo pokazano film: Dopalacz to narkotyk. Można we nim zobaczyć m.in. wypowiedzi osób, które na własnej skórze doświadczyły tego problemu.

Produkty i usługi społeczne w jednym serwisie

Stowarzyszenie zarejestrowało swoje usługi w ramach targes.pl. Serwis prowadzi pośrednictwo sprzedaży produktów i usług podmiotów ekonomii społecznej, jak i również drobnych przedsiębiorców działających na terenie Warmii i Mazur. Ideą działalności portalu jest promocja i dotarcie z ofertą do użytkowników Internetu w celach zakupowych.

Konferencja wojewódzka „Dopalacz to narkotyk”

Stowarzyszenie Katolicki Ruch Antynarkotyczny – oddział w Elblągu oraz Stowarzyszenie Polskie Telewizje Lokalne i Regionalne organizują konferencję promującą „dobre praktyki” w zakresie skutecznych metod przeciwdziałania narkomanii, która odbędzie się w dniu 21 października br. w Wyższym Seminarium Duchownym Diecezji Elbląskiej, przy ul. Bożego Ciała 10 w Elblągu. Początek wydarzenia o godz. 10.00.