Co nowego

Kolejne miasto z telewizją lokalną!

Od 19 lipca br. program Telewizji Sudeckiej oglądać mogą abonenci VECTRY w Kudowie Zdroju. To już 124 miasto w Polsce, gdzie dociera program nadawców lokalnych zrzeszonych w naszym Stowarzyszeniu.

Zakończono projekt realizowany ze środków Fundacji Tesco

Przedsięwzięcie „Nie wyrzucaj To za dużo kosztuje!”- młodzi dziennikarze na rzecz rozważnej konsumpcji wdrażano w okresie od 1 października 2015r. do 30 czerwca 2016 r. w partnerstwie z Bankiem Żywności w Elblągu, Stowarzyszeniem Katolickim Ruchem Antynarkotycznym, KARAN - Oddział Elbląg, Szkołą Podstawową nr 23 im. M. Dąbrowskiej w Elblągu oraz Telewizją Elbląską.

Ruszyła druga edycja konkursu EDUinspiracje – Media

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji nagradza dziennikarzy za najlepsze materiały dziennikarskie podejmujące tematykę programów edukacyjnych finansowanych ze środków Unii Europejskiej i EOG. Na konkurs można wysyłać artykuły, audycje i programy opublikowane bądź wyemitowane nie wcześniej niż 1 stycznia 2015 r. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 1 września br.

Składanie sprawozdań do KRRiT w zakresie prowadzenia strony www

Nadawcy telewizyjni na wezwanie Krajowe Rady Radiofonii i Telewizji zobowiązani są do złożenia obowiązkowego sprawozdania rocznego w zakresie dostarczania audiowizualnych usług medialnych na żądanie za pośrednictwem swoich stron internetowych. Sprawozdanie należy przedłożyć na właściwych formularzach w terminie do dnia 31 marca za rok poprzedni.

Zbliżają się warsztaty dla operatorów w Słubicach

Jest to już druga edycja warsztatów w ramach "Festiwalu Most". Firma Digital 24 dostarczy najnowszy sprzęt firmy Canon,jak i wiele innych narzędzi do opowiadania kamerą. Ciężarówkę z oświetleniem udostępni firma Luksfilm. Warsztaty odbędą się w dniach 17-19.06.16 w Słubicach.