Co nowego

Odszedł nasz Kolega...

Z wielkim smutkiem informujemy, że 15 sierpnia br., w środę po długiej chorobie zmarł nasz Kolega, twórca lokalnego radia i telewizji Jard w Białymstoku. Jarosław Dziemian. Miał 68 lat.

Stanowisko Ogólnopolskiej Konferencji Operatorów Komunikacji Elektronicznej oraz Forum Telewizji Lokalnych w sprawie przyszłości nadawców lokalnych w Polsce

Podczas Ogólnopolskiej Konferencji Operatorów Komunikacji Elektronicznej oraz Forum Telewizji Lokalnych, która odbyła się w dniach 14-16 maja 2018r. opublikowano stanowisko w sprawie przyszłości nadawców lokalnych w Polsce i finansowania realizowanej przez nich działalności misyjnej.

Rozstrzygnięcie XV edycji Konkursu dla Telewizji Lokalnych „To Nas Dotyczy”.

Ogłoszenie wyników nastąpiło 15 maja 2018r., podczas uroczystej Gali w trakcie Ogólnopolskiej Konferencji Operatorów Komunikacji Elektronicznej, która odbywała się w Toruniu. W Konkursie udział wzięło 27 telewizji lokalnych i regionalnych, które zgłosiły łącznie 163 materiały filmowe.

NOWY PROJEKT STOWARZYSZENIA: „ZNANE I NIE ZNANE – ZABYTKI ELBLĄGA”

W wyniku rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert ogłoszonego przez Prezydenta Miasta Elbląg w grudniu ubiegłego roku w zakresie wspierania inicjatyw na rzecz kultury, sztuki i ochrony dziedzictwa narodowego Stowarzyszenie uzyskało dofinansowanie do projektu kulturalnego.

TO NAS DOTYCZY - już po raz piętnasty

Moja Mała Ojczyzna, News, Zwyczajnie niezwyczajni, Każdemu, kto tonie, należy podać rękę! i Społecznie wrażliwi – to 5 kategorii XV Jubileuszowej Edycji Konkursu dla Telewizji Lokalnych o nagrodę „Kryształowego Ekranu” 2018.