Co nowego

Wideoleksykon kultury Warmii i Mazur do obejrzenia w sieci

Cyklu dwuminutowych filmów - 50haseł leksykalnych, związanych z instytucjami kultury, twórcami i animatorami kultury oraz znaczącymi wydarzeniami kulturalnymi Warmii i Mazur w okresie od 1945 roku po dzień dzisiejszy jest udostępniony w internecie oraz można go było zobaczyć w ogólnopolskim Paśmie wspólnym telewizji lokalnych oraz u nadawców lokalnych i regionalnych telewizji lokalnych w województwie warmińsko-mazurskim.

Zakończenie projektu „Wideoleksykon kultury Warmii i Mazur”

1 listopada br. Stowarzyszenie zakończyło realizację projektu polegającego na przygotowaniu haseł leksykalnych w formie filmowych wizytówek związanych z instytucjami, twórcami i animatorami kultury oraz znaczącymi wydarzeniami kulturalnymi Warmii i Mazur w okresie od 1945 roku po dzień dzisiejszy.

THAI Battle Championship- Gala Sportów walki w październiku w Słubicach

28 października w Słubicach, na granicy polsko-niemieckiej odbędzie się I Międzynarodowa Gala "Thai Battle Chapionship" mecz Polska vs Niemcy.„ Thai Battle Championship” to przede wszystkim show telewizyjne, którego do tej pory nie znali miłośnicy sztuk walki na całym świecie. Z wydarzenia poprowadzona będzie transmisja na żywo.

Urodzinowy pokaz filmowy "Elbląg na dużym ekranie"

Od 12 lat w kinie Światowid przy wypełnionej po brzegi widowni odbywają się comiesięczne seanse filmowe „Elbląg na dużym ekranie”. 27 września 2017r.w dużej sali kina Światowid odbyło się jubileuszowe spotkanie widzów, obecnych i byłych pracowników kina Światowid oraz przedstawicieli innych elbląskich kin: Syreny, kina Orzeł czy kina Małego.

Newsletter Stowarzyszenia Polskie Telewizje Lokalne i Regionalne

Nasze Stowarzyszenie wydaje i rozsyła newsletter, którego treść związana jest z projektem pasma wspólnego telewizji lokalnych.