Co nowego

Urodzinowy pokaz filmowy "Elbląg na dużym ekranie"

Od 12 lat w kinie Światowid przy wypełnionej po brzegi widowni odbywają się comiesięczne seanse filmowe „Elbląg na dużym ekranie”. 27 września 2017r.w dużej sali kina Światowid odbyło się jubileuszowe spotkanie widzów, obecnych i byłych pracowników kina Światowid oraz przedstawicieli innych elbląskich kin: Syreny, kina Orzeł czy kina Małego.

Newsletter Stowarzyszenia Polskie Telewizje Lokalne i Regionalne

Nasze Stowarzyszenie wydaje i rozsyła newsletter, którego treść związana jest z projektem pasma wspólnego telewizji lokalnych.

Cykl audycji prozdrowotnych w Paśmie Wspólnym

Od końca września w Paśmie Wspólnym są emitowane prozdrowotne serie edukacyjno-informacyjne w ramach Programu współpracy Ministerstwa Zdrowia z organizacjami pozarządowymi w 2017 roku.

Nowa siedziba Stowarzyszenia

Nasze Stowarzyszenie latem tego roku zmieniło siedzibę. Teraz znaleźć można nas na elbląskim Starym Mieście, tuż nad rzeką Elbląg.

Prasowa Akademia Funduszy Europejskich

Polska Agencja Prasowa oraz Ministerstwo Finansów zapraszają dziennikarzy mediów lokalnych do udziału w jednodniowych warsztatach. Odbywać będą się one w październiku i listopadzie w Warszawie, Lublinie, Poznaniu lub Katowicach.