Co nowego

Nagrody dla dziennikarzy i redakcji

Dziennikarze należących do naszego Stowarzyszenia Telewizji Kaszuby oraz TV Starachowice otrzymali nagrody i wyróżnienia w zorganizowanym przez Ministerstwo Rozwoju konkursie „Prosto do Funduszy Europejskich”. Jury przyznało 8 nagród i 8 wyróżnień specjalnych.

10. JUBILEUSZOWA EDYCJA Festiwalu MEDIATRAVEL

W dniach 26-29.10 w Łodzi odbędzie się jubileuszowa, 10 edycja Międzynarodowego Festiwalu Odkrywców, Podróżników i Ludzi Aktywnych "Mediatravel". Festiwal propaguje idee odkrywania nowych miejsc i nowych kultur, przy jednoczesnym kształceniu umiejętności w dziedzinie filmu, fotografii, Internetu, plastyki i dziennikarstwa. Nasze stowarzyszenie jest patronem medialnym Festiwalu.

Zbliża się Konferencja Elbląskich Organizacji Pozarządowych

Wszyscy zainteresowani tematyką społeczną spotkają się 6 czerwca br. podczas Konferencji Plenarnej Elbląskich Organizacji Pozarządowych.Podczas wydarzenia odbędą się wybory przedstawicieli organizacji pozarządowych do Elbląskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego na kadencję 2017-2020.Wśród kandydatów znalazł się także Prezes Stowarzyszenia Polskie Telewizje Lokalne i Regionalne Juliusz Marek.

VI Forum Telewizji Lokalnych za nami

VI Forum Telewizji Lokalnych oraz Ogólnopolska Konferencja Operatorów Komunikacji Elektronicznej odbyły się w tym roku w Hotelu Sheraton w Sopocie. W dniach 22-24 maja br. nadawcy telewizyjni mieli okazję uczestniczyć w panelach i warsztatach poświęconych szerokiej tematyce rozwoju branży mediów elektronicznych w Polsce.

Majowe Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Zbliżają się Dni Otwarte Funduszy Europejskich, które odbędą się w dniach 18-21 maja. Z tym związany jest konkurs dla dziennikarzy "Prosto do Funduszy Europejskich". Do wygrania w każdym województwie nagrody pieniężne.