Z branży

Jesienna kampania promocyjna Vectry już wystartowała

Promocja „Wszystko na maksa”, w której aktor Wojciech Mecwaldowski zachęca do testowania pełnego pakietu usług bez żadnych opłat, daje możliwość bezpłatnego korzystania z pełnej oferty Vectry (w tym wszystkich pakietów premium) przez ponad 60 dni.

BEIKS MEDIA SHOW już w październiku

Beiks Media Show odbędzie się w Centrum Kongresowym Gromada w Warszawie 17-18.10.2016 roku. Podczas wydarzenia będzie możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami oraz sprzętem, który będzie prezentowany przez liderów rynku z branży Foto-Video-Film. Celem tej imprezy jest chęć zainspirowania i przedstawienie wszystkim zainteresowanym najnowszych innowacyjnych i inspirujących rozwiązań technologicznych. Do dyspozycji wystawców będzie oddana komfortowa powierzchnia wystawiennicza i sale konferencyjne.

Dwa nowe kanały w Vectrze

Od 1 sierpnia 2016 roku do pakietów telewizyjnych Vectry wejdą dwa kanały: TVN Fabuła i NTL.

Dynamicznie rośnie liczba klientów korzystających z aplikacji z treściami telewizyjnymi

W rozmowie z Wirtualnemedia.pl Tomasz Żurański, prezes Vectry powiedział, iż aplikacje mobilne na razie są wsparciem marketingowym i obecnie tylko kilka procent klientów Vectry korzysta z aplikacji z treściami telewizyjnymi. Jednakże firma planuje w ciągu pół roku uruchomić nową usługę, która umożliwi korzystanie z oferty operatora na urządzeniach mobilnych.

Kanał Motowizja w wersji HD w ofercie Vectry

Od 1 lipca 2016r. Motowizja będzie dostępna w dekoderach Vectry na pozycji 215. Do 31 października 2016 roku wszyscy abonenci pakietów cyfrowych będą mogli oglądać kanał w ramach otwartego okna.