Z branży

Darmowy dostęp do kanałów Fox dla abonentów Vectry

Przez cały czerwiec wszyscy abonenci sieci Vectra będą mogli bezpłatnie korzystać z kanałów Fox i Fox Comedy oraz aplikacji Fox Play. Ogłoszono także konkurs, w którym do wygrania będą m.in. vouchery wycieczkowe.

Usługa telefonii komórkowej w ofercie Vectry

Sieć kablowa Vectra wprowadziła nową usługę jako operator wirtualny (MVNO) we współpracy z firmą P4, właścicielem sieci komórkowej Play.

Bezpłatna telewizja lub internet w Vectrze do końca wakacji

Sieć Vectra pod hasłem „Telewizja lub Internet do końca wakacji za 0zł” rozpoczęła kampanią promocyjną najnowszej oferty z udziałem Wojciecha Mecwaldowskiego. Od 7 marca br. operator umożliwia wszystkim abonentom zakup wybranych usług z zerowym abonamentem do końca wakacji.

2 mld wkładu do budżetu państwa zasługą operatorów sieci telewizji kablowych.

Raport PwC podał,iż 4–5 proc. wzrostu gospodarczego w Polsce to zasługa operatorów sieci telewizji kablowych. W latach 2009–2014 ich wkład w polski PKB wyniósł 9,5 mld zł. Kablówki dostarczają internet do niemal co piątego użytkownika internetu i co trzeciego korzystającego ze stałego łącza.

Zmiany w dokumentach abonenckich, można rozwiązać umowę w Vectrze

Operator dokonał zmian w umowach i regulaminach usług oraz w wykazie kanałów gwarantowanych i niegwarantowanych i cenniku (korekta cen dotyczy małej grupy klientów). Abonenci nie zgadzający się na zmiany, mogą bez poniesienia kary wypowiedzieć umowę ze spółką. O takiej możliwości Vectra poinformowała klientów w rozesłanych informacjach.