Projekty

Pierwsze odcinki cyklu "Zaszczepieni wiedzą" już w internecie

Audycje upowszechniające wiedzę na temat korzyści związanych ze szczepieniami są już dostępne w internecie. Cykl audycji powstał dzięki dotacji przyznanej prze Ministerstwo Zdrowia w 2018 roku.

Wideoleksykon kultury Warmii i Mazur do obejrzenia w sieci

Cyklu dwuminutowych filmów - 50haseł leksykalnych, związanych z instytucjami kultury, twórcami i animatorami kultury oraz znaczącymi wydarzeniami kulturalnymi Warmii i Mazur w okresie od 1945 roku po dzień dzisiejszy jest udostępniony w internecie oraz można go było zobaczyć w ogólnopolskim Paśmie wspólnym telewizji lokalnych oraz u nadawców lokalnych i regionalnych telewizji lokalnych w województwie warmińsko-mazurskim.

Zakończenie projektu „Wideoleksykon kultury Warmii i Mazur”

1 listopada br. Stowarzyszenie zakończyło realizację projektu polegającego na przygotowaniu haseł leksykalnych w formie filmowych wizytówek związanych z instytucjami, twórcami i animatorami kultury oraz znaczącymi wydarzeniami kulturalnymi Warmii i Mazur w okresie od 1945 roku po dzień dzisiejszy.

Projekt „Nie wyrzucaj To za dużo kosztuje!”- młodzi dziennikarze na rzecz rozważnej konsumpcji” ze środków Fundacji Tesco

Na początku października ogłoszono wyniki konkursu "Pracownia talentów", zorganizowanego przez Fundację Tesco Dzieciom. Propozycja opracowana przez Stowarzyszenie spodobała się komisji konkursowej i została nagrodzona grantem, z przeznaczeniem na realizację projektu.

Projekty dofinansowane ze środków Ministerstwa Zdrowia

Do konkursu ofert na realizację zadań publicznych zlecanych do realizacji organizacjom pozarządowym przez Ministra Zdrowia złożono trzy wnioski: „Mądrze o siebie dbaj, w zdrowiu trwaj” , „Zaszczep w sobie zdrowie” i „Życie w proszku”. Wszystkie projekty zostały ocenione pozytywnie i zostały rekomendowane do otrzymania dofinansowania.