Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 26 maja 2024 10:24

INFORMACJE HANDLOWE

Zapraszamy do współpracy z siecią niezależnych telewizji lokalnych na terenie całej Polski, we wszystkich 16 województwach i blisko 200 miastach. Nasza sieć powstałą w roku 2002 i wciąż się powiększa.
Swoje programy nadajemy 7 dni w roku, 24 godziny/dobę. Składają się na nie audycje lokalne: wiadomości i serwisy informacyjne z miasta i powiatu, reportaże i audycje publicystyczne o tematyce lokalnej i regionalnej, relacje z wydarzeń i transmisje, filmy dokumentalne i edukacyjne itp. oraz audycje emitowane w paśmie wspólnym, przygotowywane przez nasze Stowarzyszenie z materiałów wyprodukowanych w innych ośrodkach.
           Oferujemy Państwu emisję typowych spotów reklamowych, komunikatów i ogłoszeń, bannerów sponsorskich i sponsorowanie naszych audycji, produkcję i emisję filmów promocyjnych, nagrywanie lub transmitowanie ważnych wydarzeń w telewizji i w Internecie itp.
     Jeśli nie mają Państwo gotowego filmu, spotu, ogłoszenia, z przyjemnością go wykonamy. Przyślemy ekipę filmową w umówionym terminie do umówionego miejsca. Zrealizujemy każdy pomysł z ziemi, wody i z powietrza. Naszym wozem transmisyjnym obsłużymy konferencję, festiwal, koncert i zawody sportowe, zapewniając transmisję LIVE z każdego miejsca w Polsce.
Państwa reklamy lub audycje nadawane będą przez całą dobę, w każdej godzinie emisji. Ich zasięg może być ogólnopolski, bądź obejmować wybrane miasta albo regiony. Gwarantujemy minimum procedur, sprawną i profesjonalną obsługę oraz umiarkowane ceny.

Podziel się