Usługa telefonii komórkowej w ofercie VectryW Planie Bez Limitu za 29,90 zł miesięcznie abonenci otrzymują nielimitowane połączenia do wszystkich polskich sieci komórkowych i 15 GB danych do wykorzystania.

Tańszy Plan Słuchawka skierowany jest do osób, które dużo rozmawiają: za 15 zł miesięcznie abonent Vectry ma do wykorzystania 150 minut na połączenia do krajowych sieci komórkowych i stacjonarne, a także 15 SMS-ów i 150 MB danych.

Z kolei Plan Internet składa się z odnawianych co miesiąc 15 minut na komórki i stacjonarne w Polsce, 150 SMS-ów i 1 GB internetu. Opłata abonamentowa w tym planie również wynosi 15 zł miesięcznie.

Dla drugiego, trzeciego i czwartego numeru uruchomionego w Planie Bez Limitu opłata abonamentowa wynosi 1 zł. Dokupując kolejne karty SIM dla członków rodziny, klient może sam ustalić odpowiadający im limit miesięcznych wydatków na karcie.

Ponadto abonenci telefonii stacjonarnej Vectry, którzy dokupią nielimitowany plan mobilny, otrzymają bezpłatnie dodatkowy pakiet nielimitowanych połączeń z komórki na stacjonarne.

- Główny warunek rozwoju pozycji rynkowej Vectry to podążanie za zmianami, za preferencjami i wymaganiami klientów. Vectra pozostaje w głównym nurcie wydarzeń związanych z nowoczesną telekomunikacją. Zwiększamy naszą atrakcyjność rynkową stale wprowadzając nowe usługi, które - tak jak obecnie uruchomiona telefonia komórkowa, dobrze uzupełniają nasze portfolio. Jednocześnie dbamy o konkurencyjną w stosunku do propozycji innych operatorów zawartość i ceny naszych usług, co daje naszym klientom większe korzyści i nowe możliwości - mówi Tomasz Żurański prezes Vectry.

Źródło: Wirtualne Media